poland flag icon

Letos jsme pro Vás připravili limitovanou edici hrnečků a kalendářů obce Bulovka s fotografiemi Arnoltic, Bulovky a Dolní Oldřiše. Cena hrnečku je 100 Kč a kalendáře 70 Kč. K dispozici jsou v kanceláři OÚ Bulovka.

Nedoporučujeme vstup do lesů kvůli polomům

Kvůli polomům, způsobeným extrémně silným větrem, se důrazně doporučujeme z důvodu osobní bezpečnosti nevstupovat do lesů ve Frýdlantském výběžku. Stále hrozí pád stromů a větví.

Oznámení

Dovoluji si Vám oznámit, že jsem 27.10 2017 obdržela oznámení od MUDr. Věry Martincové, že k 31.12.2017 ukončuji svoji praxi praktického lékaře pro děti a dorost.

Vzhledem k tomu, že za sebe zatím nesehnala náhradu, oznamuji, že od 1.1.2018 je možné registrovat zájemce od 15 let výše v mé ordinaci.

Podívejte se na krátkou reportáž České televize, v rámci pořadu Události v regionech o Bulovce. :-)

https://www.facebook.com/ctseverovychod/videos/1925643257759410/

UPOZORNĚNÍ!!!

Kancelář Obecního úřadu v Bulovce bude po dobu rekonstrukce budovy

otevřena pro veřejnost

 

pouze od 8 do 12:00hod

 

nebo po telefonické domluvě

na tel. č. 722 535 776.

Rekonstrukce potrvá do konce září.

http://www.iidol.cz/aktuality/2253:vyluky-na-zeleznicnich-tratich-na-frydlantsku-a-opatreni-v-autobusove-doprave.html

 

http://www.iidol.cz/aktuality/2252:pozor-uzavirka-v-bilem-potoce.html

Upozornění!!! Rekonstrukce budovy Obecního úřadu a provoz kanceláře OÚ Bulovka
4.6. 2017 začne rekonstrukce budovy Obecního úřadu, při níž se vymění veškeré rozvody budovy (voda, kanalizace, elektrika, topení), změní se vnitřní dispozice a rozmístění místností budovy. Rekonstrukce potrvá cca 3 měsíce. Kancelář Obecního úřadu bude, v rámci možností, stále v provozu, popřípadě se dočasně přemístí do budovy Základní školy. Počítejte, prosím, se stíženým přístupem do budovy, i s možností, že budova bude, v případě potřeby stavby, na pár dní zcela uzavřena pro veřejnost. O aktuální situaci Vás budeme informovat.
Po dokončení rekonstrukce najdete v přízemí kancelář Obecního úřadu, zasedací/obřadní místnost, kadeřnictví a masážní salon. Knihovna bude přestěhována do 1.patra.
Děkujeme za Vaši trpělivost během rekonstrukce budovy.