poland flag icon

 

 

Více informací na  http://www.jamparada.cz/cz/uvod.php

 

UPOZORNĚNÍ!!!

Kancelář Obecního úřadu v Bulovce bude po dobu rekonstrukce budovy

otevřena pro veřejnost

 

pouze od 8 do 12:00hod

 

nebo po telefonické domluvě

na tel. č. 722 535 776.

Rekonstrukce potrvá do konce září.

http://www.iidol.cz/aktuality/2253:vyluky-na-zeleznicnich-tratich-na-frydlantsku-a-opatreni-v-autobusove-doprave.html

 

http://www.iidol.cz/aktuality/2252:pozor-uzavirka-v-bilem-potoce.html

Upozornění!!! Rekonstrukce budovy Obecního úřadu a provoz kanceláře OÚ Bulovka
4.6. 2017 začne rekonstrukce budovy Obecního úřadu, při níž se vymění veškeré rozvody budovy (voda, kanalizace, elektrika, topení), změní se vnitřní dispozice a rozmístění místností budovy. Rekonstrukce potrvá cca 3 měsíce. Kancelář Obecního úřadu bude, v rámci možností, stále v provozu, popřípadě se dočasně přemístí do budovy Základní školy. Počítejte, prosím, se stíženým přístupem do budovy, i s možností, že budova bude, v případě potřeby stavby, na pár dní zcela uzavřena pro veřejnost. O aktuální situaci Vás budeme informovat.
Po dokončení rekonstrukce najdete v přízemí kancelář Obecního úřadu, zasedací/obřadní místnost, kadeřnictví a masážní salon. Knihovna bude přestěhována do 1.patra.
Děkujeme za Vaši trpělivost během rekonstrukce budovy.

V návaznosti na střídání pracovnic kanceláře Obecního úřadu v Bulovce při plnění mateřských povinností a nástupech a odchodech na mateřské dovolené, je od 1.3.2017 do 30.9.2017 dočasně zavedena změna úředních hodin v provozu kanceláře a vymezení činnosti kanceláře pouze na úřední hodiny.

 

Kancelář OÚ Bulovka bude v provozu ve stejných hodinách, tz. PO a ST 7:30 - 17:00hod, ÚT 7:30 - 16:00hod, ČT a PÁ 7:30-15:00hod.

 

Mění se úřední hodiny pro veřejnost, které budou dočasně pouze v PONDĚLÍ  a ve STŘEDU od 7:30 do 12:00hod. Mimo určené úřední hodiny je možné přihlásit se k trvalému pobytu a požádat o výpis z CZECH POINTU pouze po telefonické dohodě na tel. č. 722 535 776. Ostatní provoz kanceláře obecního úřadu je zachován, včetně provozu výdejního místa České Pošty.

 

Děkujeme za pochopení. :-)

 

 

 

Sbor pro občanské záležitosti při Obecním úřadu v Bulovce přeje všem malým nebo velkým, kteří se narodili v měsíci SRPNU a ZÁŘÍ vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti a hezké prožití svého výročního dne. V srpnu oslavilo nebo oslaví 71 naši občanů i občánků ve věku od 1 do 83 let svá velká i malá jubilea.

Krásný den všem po prázdninách! Věřím, že jste si všichni a především školáci užili léto a prázdniny a s radostí uvítali nový školní rok. 

Čarodějnice 2017

 

Maškarní bál pro dospělé 17.2.2017

 

Vítání občánků 11.2.2017

 

Bulovka

 

Arnoltice

 

Dolní Oldříš

 

Historické fotky obce Bulovka

 

Veřejné zasedání zastupitelstva obce se konalo 14.června 2016 a zastupitelstvo projednalo celkem 29 bodů usnesení.

Slovo úvodem. Veřejné zasedání zastupitelstva obce se bude konat až v červnu, tentokrát pouze shrnu dění v obcích.