poland flag icon

Krásný den všem,

rádi bychom Vám pozvali na Bulovské léto 2021. Vzhledem k epidemiologické situaci v posledním roce jsme přišli o téměř všechny naše akce, při kterých se setkáváme a vídáme. Proto jsme program letošních slavností vytvořili tak, abychom si tyto akce alespoň z části nahradili.

 

Začínáme ve 13:00hod Vítáním občánků, které se obvykle koná v lednu v zasedací síni Obecního úřadu. Letos využijeme slavností a výjimečně naše nové občánky přivítáme, zapíšeme je do Pamětní knihy obce Bulovka a rodičům pogratulujeme spolu s žáky z místní Základní školy v rámci Bulovského léta.

Dalším bodem programu bude dětský karneval s divadlem HnedleVedle plný her a soutěží. Dětský karneval jsme už nestihli uspořádat v obvyklém termínu ani v loňském roce a nedovolil nám ani letošní jarní lockdown. Abychom to dětem trochu vynahradili, karneval proběhne od 14:00hod, věřím, že ho všichni užijeme. Už jen divadlo HnedleVedle, které jsme u nás už přivítali několikratá, slibuje hezkou zábavu. Letos neproběhlo ani Maškarní pro dospělé, takže pokud bude mít kdokoli z dospěláků chuť a odvahu, klidně může obléknout svůj maškarní kostým a k dětem se přidat.

Na dětský karneval bude navazovat Dětský den, kdy si pro děti o ceny připraví soutěže naši sportovci a hasiči. Soutěžit budeme opět v několika disciplínách a děti, které splní všechny "úkoly" dostanou malou odměnu.

Zároveň otevřeme dílničky, kde si děti budou moc malovat v současné době velmi oblíbené kamínky a vyrobit malu čarodějnici, kterou si mohou buď odnést domů nebo symbolicky spálit u ohýnku při opékání buřtů.

Liberecká kapela Waldovy Matušky Vám bude hrát od 17:00hod k tanci i poslechu písničky Waldemara Matušky. Věřím, že jeho písničky znáte všichni a po zákazu zpěvu si trošičku procvičíme hlasivky.

Po skončení koncertu nám děti ze SDH Bulovka předvedou ukázku požárního útoku a připomeneme si i Pálení čarodějnic, naši hasiči zapálí symbolicky malou vatru, u které si můžeme opéct buřtík.

Letní diskotéka, která začne v 19:00hod, nám připomene nekonané taneční zábavy. Hrát nám bude DJ Kolibřík.

Zatím je oficiální konec akce ve 22:00hod, ale to se třeba ještě do 26.6.2021 několik změní. :-)

Občerstvení bude zajištěno.

Vstupné bude dobrovolné. K zakoupení budou různé propagační předměty s logem obce. (slamáky, podsedáky, trička, magnety, mince......)

Upozornění. Všichni budeme muset dodržet veškerá platná epidemiologická nařízení!!! Tato nařízení vám upřesníme před začátkem akce...přeci jen je to ještě 4 týdny a pravidla a nařízení se zatím mění několikrát za týden. :-)

Věřím, že se i přes všechny restrikce budeme všichni dobře bavit. Těšíme se na vás!!!

Starostka